zaterdag, 19 augustus

TV Gids

Swansea - Man United
Swansea - Man United
zaterdag 19 augustus, 13:30
Bestel
Liverpool - Crystal Palace
Liverpool - Crystal Palace
zaterdag 19 augustus, 16:00
Bestel
Tottenham - Chelsea
Tottenham - Chelsea
zondag 20 augustus, 17:00
Bestel

Ziggo Sport

  1. 06:00 Primera Division Preview Show
  2. 06:30 Premier League World
  3. 07:00 National Icons
  4. 07:30 Perfection
  5. 08:00 PSV TV
  6. 08:25 Burton Albion - Birmingham City
  7. 10:10 Primera Division Preview Show
  8. 11:10 Primera Division Preview Show
  9. 11:40 PSV TV
  10. 12:00 Premier League Preview
  11. 12:30 Inside Ajax
  12. 13:00 Live Deportivo United
  13. 13:30 Live Swansea City - Manchester United
  14. 15:30 Live Deportivo United
  15. 16:00 Live Liverpool FC - Crystal Palace
  16. 18:00 Live Deportivo United
  17. 18:30 Live Stoke City - Arsenal
  18. 20:30 Live Primera Division: Girona FC - Atletico Madrid
  19. 22:15 Live Primera Division: Sevilla FC - RCD Espanyol
  20. 00:15 Samenvatting: Liverpool Fc - Crystal Palace
  21. 00:30 Samenvatting: Girona FC - Atletico Madrid
  22. 00:45 Inside Glory Kickboxing
  23. 01:15 Live Nascar Cup Series: Bristol Motor Speedway

Ziggo Sport Select

  1. 06:00 Primera Division Preview Show
  2. 06:30 Premier League World
  3. 07:00 UEFA Champions League Hoogtepunten (Play-offs)
  4. 07:30 UEFA Champions League Hoogtepunten (Play-offs)
  5. 08:00 PSV TV
  6. 08:25 Burton Albion - Birmingham City
  7. 10:10 Primera Division Preview Show
  8. 11:10 Primera Division Preview Show
  9. 11:40 PSV TV
  10. 12:00 Premier League Preview
  11. 12:30 Inside Ajax
  12. 13:00 Live Deportivo United
  13. 13:30 Live Swansea City - Manchester United
  14. 15:30 Live Deportivo United
  15. 16:00 Live Liverpool FC - Crystal Palace
  16. 18:00 Live Deportivo United
  17. 18:30 Live Stoke City - Arsenal
  18. 20:30 Live Primera Division: Girona FC - Atletico Madrid
  19. 22:15 Live Primera Division: Sevilla FC - RCD Espanyol
  20. 00:15 Samenvatting: Liverpool Fc - Crystal Palace
  21. 00:30 Samenvatting: Girona FC - Atletico Madrid
  22. 00:45 Inside Glory Kickboxing
  23. 01:15 Live Nascar Cup Series: Bristol Motor Speedway

Ziggo Sport Voetbal

  1. 05:15 UEFA Champions League: Apoel - Slavia Praag (Play-off)
  2. 07:00 Inside Ajax
  3. 07:30 Primera Division Preview Show
  4. 08:00 PSV TV
  5. 08:15 Premier League World
  6. 08:45 FIFA Football
  7. 09:15 Standard Luik - Zulte Waregem
  8. 11:00 Primera Division: CD Leganés - Deportivo Alavés
  9. 12:45 Inside Ajax
  10. 13:10 Live Championship: Sheffield United - Barnsley
  11. 15:15 Primera Division Preview Show
  12. 15:45 Primera Division: Valencia CF - UD Las Palmas
  13. 17:30 FIFA Football
  14. 18:00 Samenvatting: Swansea City - Manchester United
  15. 18:10 Live Primera Division: Celta de Vigo - Real Sociedad
  16. 20:15 Samenvatting: Swansea City - Manchester United
  17. 20:25 UEFA Champions League Hoogtepunten (Play-offs)
  18. 21:00 UEFA Champions League Hoogtepunten (Play-offs)
  19. 21:25 Live Liga Portugal: SL Benfica - Belenenses
  20. 23:30 Samenvatting: Girona FC - Atletico Madrid
  21. 23:45 Samenvatting: Burton Albion - Birmingham City
  22. 23:55 Samenvatting: Swansea City - Manchester United
  23. 00:00 Liverpool FC - Crystal Palace
  24. 01:45 Primera Division: Celta de Vigo - Real Sociedad
  25. 03:30 Swansea City - Manchester United

Ziggo Sport Golf

  1. 06:00 Challenge Tour Series
  2. 06:30 Inside the PGA
  3. 07:00 Paul Lawrie Match Play (Herh)
  4. 10:00 Golfing World
  5. 11:00 Live Paul Lawrie Match Play
  6. 13:00 RBC Canadian Open (Hoogtepunten)
  7. 14:00 Challenge Tour Hoogtepunten
  8. 15:00 Live Paul Lawrie Match Play
  9. 18:00 This is Mackenzie Tour - PGA TOUR Canada
  10. 18:30 Wyndham Championship (Herh)
  11. 21:00 Live Wyndham Championship
  12. 00:00 Golfing World
  13. 01:00 LPGA: Ricoh Women?s British Open
  14. 02:30 Live Fiji International

Ziggo Sport Racing

  1. 06:00 Nascar Xfinity: Kentucky Speedway (Hoogtepunten)
  2. 07:00 Nascar Cup Series: Michigan Int'l Speedway (Hoogtepunten)
  3. 07:55 Live V8 Supercars : Sydney MSP Race 1
  4. 09:30 Nascar Truck Hoogtepunten: Michigan Int' Speedway
  5. 10:30 Live Formule 3: Zandvoort Race 1
  6. 11:30 The Inside Line
  7. 12:00 Racemax 2017: # 14 16/08/17
  8. 12:30 V8 Supercars: Sydney MSP Race 1 Highlights
  9. 13:30 The Inside Line
  10. 14:00 Formule 1: GP van Hongarije, Race (Samenvatting)
  11. 14:30 Live DTM: Zandvoort
  12. 16:00 Formule 3: Zandvoort Race 1 (herh)
  13. 16:45 Live Audi TT Cup: Zandvoort Race 1
  14. 17:30 V8 Supercars: Sydney MSP Race 1 Highlights
  15. 18:30 DTM: Zandvoort (Herh)
  16. 19:15 Formule 3: Zandvoort Race 1 (herh)
  17. 20:00 Audi TT Cup: Zandvoort Race 1 (herh)
  18. 20:30 V8 Supercars: Sydney MSP Race 1 Highlights
  19. 21:30 DTM: Zandvoort (Herh)
  20. 22:15 Formule 3: Zandvoort Race 1 (herh)
  21. 23:00 Audi TT Cup: Zandvoort Race 1 (herh)
  22. 23:30 DTM: Zandvoort (Herh)
  23. 00:15 Formule 3: Zandvoort Race 1 (herh)
  24. 01:15 Live Nascar Cup Series: Bristol Motor Speedway

Ziggo Sport Extra 1

  1. 07:00 Ziggo Sport Totaal informatie
  2. 13:00 Ziggo Sport Totaal informatie
  3. 17:00 Ziggo Sport Totaal informatie
  4. 20:10 Live Primera Division: Girona FC - Atletico Madrid
  5. 22:15 Ziggo Sport Totaal informatie
  6. 01:00 Ziggo Sport Totaal informatie

Ziggo Sport Extra 2

  1. 07:00 Ziggo Sport Totaal informatie
  2. 13:00 Ziggo Sport Totaal informatie
  3. 17:00 Ziggo Sport Totaal informatie
  4. 18:10 Live Primera Division: Celta de Vigo - Real Sociedad
  5. 20:15 Ziggo Sport Totaal informatie
  6. 01:00 Ziggo Sport Totaal informatie