Afrika Cup op Ziggo Sport

De Africa Cup of Nations, het Afrikaans voetbalkampioenschap voor landenteams, is de komende twee edities in 2024 en 2025 te zien op Ziggo Sport. 

Voetballiefhebbers kunnen vanaf 13 januari bij Ziggo Sport genieten van alle wedstrijden van het toernooi, dat in 2024 in Ivoorkust wordt gespeeld. Ook de Africa Cup of Nations 2025, die in de zomer van dat jaar in Marokko wordt gespeeld, is exclusief bij de zender te zien.

Meer info? Lees het hele persbericht! Hieronder zie je het hele uitzendschema.

Uitzendschema

Poulefase

Zaterdag 13 januariWedstrijdKanaal
20:00 uurIvoorkust - Guinee-BissauZiggo Sport (kanaal 14 & Select)
Zondag 14 januariWedstrijdKanaal
14:30 uurNigeria - Equatoriaal-GuineaZiggo Sport (kanaal 14 & Select) 
17:50 uurEgypte - MozambiqueZiggo Sport Voetbal & Ziggo TV (kanaal 13)
20:50 uurGhana - KaapverdiëZiggo Sport Voetbal  & Ziggo TV (kanaal 13)
en vanaf 22:00 uur op Ziggo Sport (kanaal 14 & Select) 
Maandag 15 januariWedstrijdKanaal
14:50 uurSenegal - GambiaZiggo Sport (kanaal 14 & Select)
17:50 uurKameroen - GuineeZiggo Sport (kanaal 14 & Select)
20:50 uurAlgerije - AngolaZiggo Sport Voetbal
en vanaf 21:30 uur op Ziggo Sport (kanaal 14 & Select)
Dinsdag 16 januariWedstrijdKanaal
14:50 uurBurkina Faso - MauritaniëZiggo Sport (kanaal 14 & Select)
17:50 uurTunesië - NamibiëZiggo Sport (kanaal 14 & Select)
20:50 uurMali - Zuid-AfrikaZiggo Sport (kanaal 14 & Select)
Woensdag 17 januariWedstrijdKanaal
17:30 uurMarokko - TanzaniaZiggo Sport (kanaal 14 & Select)
20:00 uurDR Congo - ZambiaZiggo Sport (kanaal 14 & Select)
Donderdag 18 januariWedstrijdKanaal
14:50 uurEquatoriaal-Guinea - Guinee-BissauZiggo Sport (kanaal 14 & Select)
17:50 uurIvoorkust - NigeriaZiggo Sport (kanaal 14 & Select)
20:50 uurEgypte - GhanaZiggo Sport (kanaal 14 & Select)
Vrijdag 19 januariWedstrijdKanaal
14:50 uurKaapverdië - MozambiqueZiggo Sport (kanaal 14 & Select)
17:50 uurSenegal - KameroenZiggo Sport (kanaal 14 & Select 
20:50 uurGuinee - GambiaZiggo Sport Docu
Zaterdag 20 januariWedstrijdKanaal
14:30 uurAlgerije - Burkina FasoZiggo Sport (kanaal 14 & Select)
17:50 uurMauritanië - AngolaZiggo Sport (kanaal 14 & Select)
20:30 uurTunesië - MaliZiggo Sport (kanaal 14 & Select)
Zondag 21 januariWedstrijdKanaal
14:30 uurMarokko - DR CongoZiggo Sport (kanaal 14 & Select)
17:50 uurZambia - TanzaniaZiggo Sport Voetbal 
20:50 uurZuid-Afrika - NamibiëZiggo Sport (kanaal 14 & Select)
Maandag 22 januariWedstrijdKanaal
17:50 uurEquatoriaal-Guinea - IvoorkustZiggo Sport (kanaal 14 & Select)
17:50 uurGuinee-Bissau - NigeriaZiggo Sport Voetbal
20:50 uurKaapverdië - EgypteZiggo Sport Voetbal 
en vanaf 22:00 uur op Ziggo Sport (kanaal 14 & Select) 
20:50 uurMozambique - GhanaZiggo Sport Docu
Dinsdag 23 januariWedstrijdKanaal
17:50 uurGuinee - Senegal Ziggo Sport (kanaal 14 & Select 
17:50 uurGambia - KameroenZiggo Sport Voetbal
20:50 uurMauritanië - AlgerijeZiggo Sport (kanaal 14 & Select)
20:50 uurAngola - Burkina FasoZiggo Sport Voetbal
Woensdag 24 januariWedstrijdKanaal
17:30 uurZuid-Afrika - TunesiëZiggo Sport (kanaal 14 & Select)
17:50 uurNamibië - MaliZiggo Sport Voetbal
20:15 uurZambia - MarokkoZiggo Sport (kanaal 14 & Select)
20:50 uurTanzania - DR CongoZiggo Sport Voetbal

Achtste finales

Zaterdag 27 januariWedstrijdKanaal
17:50 uurAngola - NamibiëZiggo Sport Voetbal 
20:30 uurNigeria - KameroenZiggo Sport (kanaal 14 & Select)
Zondag 28 januariWedstrijdKanaal
17:30 uurEquatoriaal-Guinea - GuineeZiggo Sport (kanaal 14 & Select)
20:30 uurEgypte - DR CongoZiggo Sport (kanaal 14 & Select)
Maandag 29 januariWedstrijdKanaal
17:50 uurKaapverdië - MauritaniëZiggo Sport (kanaal 14 & Select)
20:50 uurSenegal - IvoorkustZiggo Sport Voetbal 
en vanaf 21:30 uur op Ziggo Sport (kanaal 14 & Select)
Dinsdag 30 januariWedstrijdKanaal
17:30 uurMali - Burkina FasoZiggo Sport (kanaal 14 & Select)
20:00 uurMarokko - Zuid-AfrikaZiggo Sport (kanaal 14 & Select)

Kwartfinales

Vrijdag 2 februariWedstrijdKanaal
17:30 uurNigeria - AngolaZiggo Sport (kanaal 14 & Select)
20:30 uurDR Congo - GuineeZiggo Sport (kanaal 14 & Select)
Zaterdag 3 februariWedstrijdKanaal
17:30 uurMali - IvoorkustZiggo Sport (kanaal 14 & Select)
20:30 uurKaapverdië - Zuid-AfrikaZiggo Sport (kanaal 14 & Select)

Halve finales

Woensdag 7 februariWedstrijdKanaal
17:30 uurNigeria - Zuid-AfrikaZiggo Sport (kanaal 14 & Select)
20:00 uurIvoorkust - DR CongoZiggo Sport (kanaal 14 & Select)

Kleine finale

Zaterdag 10 februariWedstrijdKanaal
20:30 uurZuid-Afrika - DR CongoZiggo Sport (kanaal 14 & Select)

Finale

Zondag 11 februariWedstrijdKanaal
20:00 uurNigeria - IvoorkustZiggo Sport (kanaal 14 & Select)